sobota, 14 listopada 2015

Portret pawia

Ostatnio stworzyłam coś takiego :) Pierwszy raz malowałam na płótnie (farby akrylowe) i myślę, że nie jest tak źle. :)

wilga02
PS. Zamierzam też odnowić FOTOatlas. Zdjęcia w nim są już stare, a ja zrobiłam mnóstwo nowych. Nie wiem tylko, kiedy uda mi się to zrobić, to to dużo roboty :/ Najwyżej będzie odnawiany etapami :)

16 komentarzy:

 1. Oh, how beautiful is the Peacock, your painting is excellent.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie jest źle to mało powiedziane, jest fantastycznie !! Życzę powodzenia i dużo artystycznych inspiracji !
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastycznie. Maluj, maluj. Wprawa przyjdzie z czasem. Ja tez po raz pierwszy malowałam na płótnie. Fajna zabawa, choc do ideału daleka droga. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)

   Usuń
 4. To jest piękne!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteś zbyt skromną osobą!!! Wcale nie widać, że pierwszy raz malujesz na płótnie. To jest po porostu cudne!!! Życzę powodzenie w dalszym malowaniu i to nie tylko na płótnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) :) ;) :) Twoja przyjaciółka:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jest źle, a nawet jest dobrze :)
  Sam trochę maluję, choć u mnie bardziej akwarela ... Tak się złożyło, że dzisiaj kupiłem dwa podobrazia i będę ciapać ... Tylko teraz pomyślunki w głowie ... Akryl ...? Czy olej ... ? ... No kiedyś do tego dojdę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to udanego ciapania. :) A pomysł na wykonanie sam przyjdzie ;)

   Usuń

Dziękuję Ci za komentarz! Cieszę się, kiedy pojawiają się nowe, czytanie ich sprawia mi dużą przyjemność. Jeśli masz jakieś uwagi lub spostrzeżenia na temat danego wpisu, zostaw wiadomość! Na komentarze i pytania czytelników zawsze odpowiadam. :)